Przez błąd firmy Microsoft do sieci wyciekła pełna lista samochodów, które znajdą się w czwartej odsłonie popularnej, a w zasadzie już kultowej gry komputerowej „Forza Horizon”. Jest wśród nich Alfa Romeo Giulia, sportowe i eleganckie auto, szturmem podbijające serca kierowców na całym świecie! Sprawdź, co wyjątkowego ma Alfa Romeo Giulia oraz na czym polega gra „Forza Horizon”.

„Forza Horizon”, czyli jedź poza horyzont!

Forza Horizon jest komputerową grą samochodową, której akcja toczy się w Wielkiej Brytanii. Jej tytuł pochodzi od nazwy festiwalu „Horizon”, będącego samochodowym wyścigiem, w którym biorą udział wirtualni gracze. Oprócz zwyciężania w kolejnych etapach wyścigu w grze liczy się także realizacja rozmaitych celów pobocznych. W grę można grać pojedynczo lub też można ścigać się z przyjaciółmi, dołączając do różnych klubów. Wówczas należy wybrać opcję rozgrywki sieciowej. Co niezwykle ważne, struktura świata gry „Forza Horizon” jest otwarta. Oznacza to, że gracz może poruszać się w dowolny sposób po strukturze gry w poszukiwaniu aktywności pobocznych, wyzwań oraz celów opcjonalnych.

Czwarta odsłona kultowej gry wprowadza kilka nowości, w tym:

  • możliwość tworzenia własnych tras wyścigowych,
  • możliwość zakupu nieruchomości,
  • możliwość wcielenia się w konkretnego bohatera i realizacja jego misji fabularnych,
  • możliwość wzięcia udziału w narracjach, związanych z innymi grami wyścigowymi.

W „Forza Horizon” 4 gracze podczas kierowania autem będą mogli także doświadczyć zmiennych pór dnia, roku i trudnych warunków pogodowych. Lista pojazdów w czwartej edycji gry zawiera czterysta pięćdziesiąt modeli samochodów od stu licencjonowanych producentów, w tym Alfę Romeo Giulia. Sprawdź, co warto o niej wiedzieć.

Alfa Romeo Giulia to połączenie szybkości i elegancji

Samochód Alfa Romeo Giulia, dostępny w naszym salonie to auto, charakteryzujące się włoskim, eleganckim designem, rozpoznawalnym od wielu pokoleń. Posiada dwa poziomy autonomicznego prowadzenia, przez co kieruje się nim niezwykle precyzyjnie. Wyposażone zostało w biksenonowe światła adaptacyjne oraz dziewiętnastocalowe felgi, z kolorowymi zaciskami tarcz hamulcowych. Składane, boczne lusterka eklektyczne automatyczne wykrywają martwe pole, przez co Alfa Romeo Giulia zapewnia kierowcy i pasażerom maksimum bezpieczeństwa. Pomogą w tym intuicyjny system wspomagania kierowcy, systemy, monitorujące otoczenie pojazdu oraz zintegrowany system hamulcowy, kontrolowany w czasie rzeczywistym przez system Chassis Domain Control. Uwagę zwraca luksusowe wyposażenie na najwyższym poziomie, w tym między innymi podgrzewana, wielofunkcyjna skórzana kierownica z aluminiowymi manetkami oraz konsola środkowa, wykończona drewnem. System multimedialno-informacyjny, który umili czas podróży ulubioną muzyką, posiada ekran dotykowy 8,8” w standardzie.

Alfę Romeo Giulia prowadzi się równie dobrze w wirtualnej grze „Forza Horizon”, co w realnym świecie. Odwiedź nasz salon samochodów aby przekonać się, że Alfa Romeo Giulia to auto idealne właśnie dla ciebie!