serwis blacharsko-lakierniczy

Dobry serwis blacharsko-lakierniczy to przede wszystkim salon autoryzowany dla danej marki samochodu. Tylko korzystając z usług sprawdzonych fachowców, będziemy mieli pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona w sposób, który nas usatysfakcjonuje.

Autoryzowany Serwis Samochodowy to miejsce, w którym pracownicy mają specjalistyczną wiedzę i przechodzą program szkoleniowy, dzięki któremu zdobywają umiejętności dotyczące konkretnych sposobów naprawy występujących w aucie uszkodzeń.

Naprawy lakiernicze nie są proste, dlatego brak odpowiedniej wiedzy może skutkować nieodwracalnymi uszkodzeniami karoserii. A co robić w przypadku, gdy do takich uszkodzeń z winy pracownika zakładu dojdzie? W przypadku serwisu autoryzowanego sprawa jest oczywista. Dobry serwis to taki, który przede wszystkim jest ubezpieczony i podpisuje się pod swoimi usługami, wystawiając faktury na wykonane zadania. Dzięki temu mamy możliwość składania reklamacji i dochodzenia swoich praw, co już może nie być takie łatwe, jeżeli samochód oddaliśmy do przypadkowego zakładu.

Nigdy nie ma pewności czy pracownicy lokalnych zakładów blacharsko-lakierniczych postępują w zgodzie z wyznaczonymi przez producenta standardami.

Ponadto niezwykle ważna jest tu kwestia dbałości o środowisko. Przed oddaniem samochodu do serwisu blacharskiego upewnijmy się, że dany zakład w sposób prawidłowy dysponuje odpadami powstającymi podczas procesu lakierowania. Niestety nie każdy dba o środowisko, a przecież to my na te odpady później jesteśmy narażeni.

Nasz autoryzowany serwis Fiata, Alfa Romeo, Jeepa, Abatha, Iveco we Wrocławiu oferuje usługi blacharsko-lakiernicze w wysokim standardzie w zgodzie z wytycznymi producenta.

Serwis blacharsko-lakierniczy w standardzie producenta

Nam zależy na tym, by naprawa blacharsko-lakiernicza nie wiązała się ze spadkiem wartości samochodu, a wręcz przyczyniała do zwiększenia jego atrakcyjności, w oczach przyszłych nabywców. Autoryzowany serwis to miejsce oferujące kompleksowe usługi, gdzie samochód zostanie umyty przed wszelkimi naprawami oraz poddany badaniom kontrolnym po naprawach blacharsko-lakierniczych w celu sprawdzenia jakości wykonanych prac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *