ubezpieczyć samochód

W życiu każdego człowieka dochodzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Nie każdych z nich jest się w stanie uniknąć, ale w wielu wypadkach można zminimalizować ich nieprzyjemne skutki. Doskonałym przykładem takiego działania jest zakup ubezpieczenia samochodowego. Podstawowe ubezpieczenie OC nie zawsze jest wystarczające. Skorzystanie z pakietu ubezpieczeń u dealera może być jedną z lepszych decyzji, jakie podejmie właściciel pojazdu.

Nie tylko dla nowych samochodów 

Kupując pojazd bezpośrednio od dealera, można zdecydować się także na zakup ubezpieczenia. Oferty salonów samochodowych nie są skierowane wyłącznie do osób kupujących nowe auta, ale także do posiadaczy rocznych, dwuletnich, a nawet pięcioletnich pojazdów. Jest to bardzo korzystna opcja, która zawiera bogaty pakiet ubezpieczeń samochodowych.

Ubezpieczenie pełne korzyści

Kierowcy, którzy wybiorą ubezpieczenie samochodowe bezpośrednio od dealera, mogą zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim, decydując się na ubezpieczenie w salonie, oszczędza się sporo czasu i natychmiast załatwia się wszystkie formalności. Ponadto, proponowana polisa jest zazwyczaj korzystniejsza niż oferty u innych przedstawicieli. Propozycje, uzyskiwane bezpośrednio w salonie mają dużo niższe ceny, a oprócz tego posiadają wiele atrakcyjnych dodatków. Często, polisa jest kartą przetargową dla salonów samochodowych, dlatego też ich pakiety są bardzo atrakcyjnie i nieporównywalnie lepsze niż te dostępne na rynku. Rozszerzenie podstawowego ubezpieczenia OC o autocasco oraz NW, może być doskonałą decyzją, która będzie procentować w przyszłości.