iveco

Zarówno przy poruszaniu się w mieście, jak i przy dłuższych trasach, ważne jest prowadzenie sprawnego, niezawodnego i komfortowego pojazdu. Tym, który łączy wszystkie te aspekty, jest samochód dostawczy Iveco Daily. Co go wyróżnia na tle innych aut z tej kategorii?

Niskie koszty utrzymania

Samochody dostawcze Iveco Daily charakteryzuje przede wszystkim mniejsze zużycie paliwa i koszty utrzymania niższe o nawet 10%. Udoskonalenia konstrukcyjne w tych pojazdach sprawiają, że wydłużają się okresy między wymianą oleju – przyczynia się to do wcześniej wspomnianych niskich kosztów utrzymania, a także do ekologicznej jazdy i ochrony środowiska.

Szeroka gama modeli Iveco Daily

Chcąc kupić samochód dostawczy Iveco Daily, można wybierać spośród wielu zabudów: wywrotki, autolawety, a nawet pojazdu dla służb ratowniczych. Na podwoziu Daily można zbudować wiele specjalistycznych i wymagających samochodów. Różne konfiguracje tego typu samochodów pozwalają osiągnąć maksymalny komfort z jazdy. Ułatwieniem może być automatyczna skrzynia biegów, systemy wspomagające kierowcę, a także system multimedialny z 7-calowym ekranem, funkcją rozpoznawania mowy, tylną kamerą i radiem DAB. To, że jeden model zawiera tak dużo odmiennych opcji, sprawia, że wiele osób chce zainwestować w Iveco Daily – zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa zajmujące się transportem lub logistyką. 

Niezawodność układów mechanicznych, komfort z prowadzenia, estetyczny design oraz oszczędność pieniędzy sprawia, że Iveco Daily cieszy się ogromną popularnością na rynku. Przekonaj się i już dziś skonfiguruj model, który odpowie na wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *