Każdy samochód, nawet stosunkowo nowy, może być narażony na różnego rodzaju usterki. W tym artykule podpowiadamy, dlaczego wszelkie naprawy pogwarancyjne warto wykonywać w autoryzowanych serwisach samochodowych.

5 powodów, dla których warto korzystać z usług ASO

  1. ASO specjalizuje się w serwisie konkretnych modeli pojazdów. Specjalizacja to we współczesnej motoryzacji bardzo ważna cecha każdego serwisu. Oczywiście doświadczony fachowiec jest w stanie podjąć się naprawy praktycznie każdego pojazdu, jednak w bardzo wielu przypadkach zaawansowane umiejętności i wiedza to jedyny sposób, aby prace przebiegały szybko i skutecznie. Nasza firma prowadzi autoryzowany serwis samochodów grupy FCA, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa napraw. Gwarantujemy precyzyjną diagnozę i sprawne działanie podczas usuwania usterek. Dysponuje odpowiednim sprzętem, który jest dedykowany konkretnym modelom pojazdów.
  2. ASO dysponuje profesjonalnym sprzętem naprawczym i diagnostycznym. Bardzo często są to urządzenia dedykowane konkretnym markom samochodów. To wszystko wpływa na jakość, szybkość i precyzję podejmowanych działań. Jeśli więc w twoim aucie pojawiła się usterka, którą chcesz szybko i skutecznie usunąć, zdecydowanie powinieneś wybrać się do autoryzowanego serwisu samochodowego.
  3. ASO zapewnia wysoki poziom obsługi klientów. Autoryzowany serwis samochodowy zawsze dba o wysokie standardy obsługi, ponieważ również reprezentuje daną markę samochodu. Tego rodzaju serwisu muszą więc spełniać restrykcyjne normy również pod względem podejścia do klienta. Oferta realizowanych usług jest kompleksowa, więc można się zgłosić praktycznie z każdym problemem, mając gwarancję bardzo dobrej jakości wykonanych prac.
  4. ASO zapewnia szeroką ofertę oryginalnych części zamiennych. Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne dedykowane konkretnym markom pojazdów. Charakteryzują się one większą wytrzymałością oraz odpornością na zużycie.
  5. ASO zapewnia więcej niż tylko standardowe usługi naprawcze. Korzystając z autoryzowanego serwisu samochodowego, możesz liczyć na fachowe wsparcie praktycznie w każdym zakresie. Nasz serwis zapewnia nie tylko usługi diagnostyczne i naprawcze, ale również dostęp do szerokiej oferty części i akcesoriów dedykowanych konkretnym markom pojazdów, kompleksowe doradztwo, a także usługi z zakresu wynajmu samochodów, likwidacji szkód czy ubezpieczeń. Oprócz tego jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO.