Nowe samochody od dealera

Osoby, które zazwyczaj kupują używane auta, twierdzą, że kupowanie nowego samochodu nie ma sensu. Traci on na wartości już po wyjechaniu z salonu, a jest sporo droższy, niż auto jedno lub dwuletnie. Zakup nowego samochodu ma jednak szereg zalet, które warte są każdej zainwestowanej w samochód złotówki.

Przede wszystkim… święty spokój!

Nowe auto to gwarancja jego bezawaryjności przez długie lata. Osoba, która odbiera pojazd z salonu, może być pewna, że jest ono w pełni sprawne, a wszystkie podzespoły oryginalne i prawie wcale nieużywane. Auto nie wymaga zainwestowania kolejnych kilkuset złotych tuż po jego odbiorze – po prostu będzie bezproblemowo jeździło. Zdarza się, że producent przyznaje się do jakiejś wady fabrycznej w konkretnym modelu, jednak w autach na gwarancji ma obowiązek ją usunąć. Dealer Fiata czy Jeepa jest wizytówką marki, salony nie mogą więc pozwolić sobie na utrudnianie życia swoim klientom.  Przy zakupie nowego auta, w zależności od marki, otrzymujemy kilkuletnią gwarancję, podczas której możemy być absolutnie spokojni o naprawę usterek, jeśli się takie pojawią. Samochód z salonu to także niższe koszty eksploatacji. Rzadziej trzeba w nim robić przegląd techniczny, rzadziej bywamy także w serwisie. Płacąc więcej za nowy model, tak naprawdę kupujemy w pełni sprawny pojazd i… spokój na długi czas.

Wszystko na miejscu

Dealerzy samochodowi maksymalnie ułatwiają swoim klientom procedurę zakupu auta. W wielu salonach samochód można kupić na raty, załatwiając wszystkie formalności na miejscu. W salonie możemy także od ręki ubezpieczyć swój nowy pojazd. Dealerzy często współpracują z ubezpieczycielami, dlatego mogą zaoferować konkurencyjne stawki. Wypełnią za nas wszystkie dokumenty i dopilnują formalności. Kupując nowe auto w salonie, możemy od razu skompletować oryginalne wyposażenie dodatkowe, mając gwarancję jego jakości i dopasowania do naszego modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *