ładowarka do telefonu

Samochód już dawno nie jest tylko środkiem transportu, ale coraz częściej staje się również miejscem, w którym spędzamy wiele godzin podczas podróży. Warto sobie ten czas urozmaicić przy pomocy specjalnych akcesoriów i gadżetów do samochodów. Co powinno się znaleźć w naszym aucie? Sprawdź, najciekawsze propozycje, a następnie ruszaj na owocne zakupy akcesoriów i gadżetów samochodowych.

Ładowarka samochodowa

To jeden z najpopularniejszych akcesoriów samochodowych. Ładowarki samochodowe przydają się zarówno podczas krótkich podróży, ale swoją zastosowanie znajdą przede wszystkim podczas długich tras, kiedy nasz telefon będzie potrzebował ładowania. W ofercie sprzedawców znaleźć można wiele modeli takich ładowarek, które dopasowane są do kilkudziesięciu modeli telefonów – w sprzedaży są również ładowarki z kilkoma końcówkami przeznaczonymi dla kilku rodzajów telefonów.

Uchwyt do telefonu

Dużą popularnością wśród kierowców cieszą się również uchwyty do telefonów, które umieszczane są na przedniej szybie lub w miejscu nawiewu. Umieszczony tam telefon jest przymocowany stabilnie, co ma ogromne znaczenie w przypadku korzystania z nawigacji podczas jazdy. Tego rodzaju akcesoria do samochodu dostępne są w wielu modelach – najlepiej wybierać takie, których rozmiar można dostosować do wielu rodzajów telefonów.

Lodówka samochodowa

To już rzadziej stosowane element wyposażenia samochodu. Takie lodówki przydają się szczególnie podczas letnich wyjazdów, ponieważ można w nich przechowywać żywność oraz napoje, które pozostaną świeże i przede wszystkim chłodne. Takie lodówki podłączane są do gniazdek, w których napięcie wynosi 12 V, 24 V lub 230 V.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *