Wynajem samochodu u dealera

Oferta dealerów samochodowych wciąż jest uatrakcyjniana. Do tej pory wynajem auta oferowany był tylko w formie leasingu dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Osoba biorąca samochód w leasing po okresie spłaty mogła wykupić użytkowany samochód w niskiej cenie lub zwrócić auto do dealera. Leasing mimo dużej popularności ma jednak swoje ograniczenia. Przede wszystkim nie mogą z niego skorzystać klienci indywidualni.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie najmem samochodów osobowych wprowadziliśmy możliwość wynajmu auta na abonament. Atrakcyjność takiej oferty polega na tym, że odpowiedzialność za serwisowanie i ubezpieczenie samochodu ponosi autoryzowany serwis, natomiast osoba najmująca samochód jedyne, o co musi zadbać, to tankowanie i ewentualnie uzupełnianie płynów eksploatacyjnych, takich jak płyn do szyb. Dealer w tym przypadku funkcjonuje na zasadzie firmy wynajmującej auta.

Dla kogo wynajem samochodu u dealera?

Oferta auta na abonament przygotowana została z myślą o osobach, które nie chcą kupować nowego samochodu, lub nie dysponują wystarczającymi środkami własnymi. Samochód na abonament nie wiąże się z żadną opłatą początkową. Okres najmu auta to 24 lub 48 miesięcy i dotyczy określonych modeli samochodów takich jak przykładowo Fiat 500 lub Fiat Tipo, które oferuje dealer Fiata we Wrocławiu.

Dzięki takiej formie wypożyczenia samochodu można cieszyć się nowym autem bez wkładu własnego. Po zakończeniu umowy samochód wraca do dealera. Jeżeli osoba najmująca zainteresowana jest dalszą współpracą, może wynająć zupełnie nowy samochód lub przedłużyć umowę na wcześniej użytkowane auto.

Jest to oferta niewątpliwie atrakcyjna i zdobywająca wśród naszych klientów coraz większą popularność. Bezdyskusyjną korzyścią tej formy umowy jest oszczędność czasu. Naprawami usterek zajmuje się serwis, dlatego uszkodzenie auta nie wiąże się z żadnym dodatkowym obciążeniem dla naszego portfela. Comiesięczna stała opłata abonamentowa wystarcza na pokrycie wszelkich kosztów związanych z usuwaniem usterek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *